Wczytuję dane...

Prześcieradło nieprzemakalne 90x200

Zapewnienie komfortowych warunków w czasie snu ma ogromne znaczenie. Dlatego też warto wybierać najwyższej jakości pościel, która będzie dopasowana do naszych potrzeb. Czasem jednak jest to trudne. W szczególności, gdy znajdujemy się dzieckiem, osobą chorą lub w podeszłym wieku. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się specjalne rozwiązania dla wymagających.

Jednym z nich jest prześcieradło nieprzemakalne 90x200 centymetrów. Ten rodzaj prześcieradeł doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci oraz osób dorosłych z problemami związanymi z nietrzymaniem moczu. Prześcieradła nieprzemakalne, które oferujemy, nie tylko doskonale chronią łóżko lub materac, ale również zapewniają komfort.

Wykonanie z najwyższej jakości tkanin, takich jak jersey oraz tkanina ochronna z domieszką poliuretanu sprawia, że prześcieradła te pozwalają skórze oddychać, a przy tym są miękkie w dotyku. Ponadto wykończone są elastyczną gumką, dzięki czemu możemy bez problemu naciągnąć je na łóżko i zapewnić idealną gładkość posłania.

To, co wyróżnia nasze prześcieradła nieprzemakalne 90x200, to również przystępna, atrakcyjna cena, która z pewnością pozytywnie cię zaskoczy. Co więcej, dostępne są również w szerokiej gamie wzorów i wersji kolorystycznych, z których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy bowiem zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, intensywne kolory.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów