Wczytuję dane...

WYPOSAŻENIE HOTELI

Artykuły składające się na wyposażenie hoteli, takie jak pościel hotelowa, koce, ręczniki czy inne elementy, muszą cechować się bardzo wysoką odpornością. Są nieustannie eksploatowane i ciągle prane, zwykle z użyciem agresywnych detergentów, ich trwałość jest więc niezbędna, by mogły służyć długi czas i stale wyglądać tak samo świetnie. 

Ogromne znaczenie ma również estetyka takich elementów, gdyż wpływa ona na komfort i samopoczucie gości hotelu. Doskonale o tym wiemy, toteż w naszym asortymencie znaleźć można tylko starannie wyselekcjonowane produkty do hotelu. Dotyczy to nie tylko pościeli, ale też wszelkich innych artykułów.

Zaopatrzenie dla hotelu

Hotele poszukujące dla siebie produktów, które zaspokoją wysokie oczekiwania ich gości, mogą znaleźć w naszej hurtowni wszystko, co jest im potrzebne. Jest to nie tylko pościel, ale też firany, ściereczki, ręczniki, koce czy fartuchy dla personelu. Wszystkie te produkty odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi i nieprzeciętną trwałością. 

Ważną kategorią naszych produktów z zakresu wyposażenia hoteli jest pościel. Wiemy, że goście hotelu pożądają najwyższego komfortu, a często też odrobiny luksusu. Z tego powodu w naszej ofercie można znaleźć nie tylko standardową pościel bawełnianą, gwarantującą wygodę, ale też wyjątkowo elegancką pościel satynową. W dodatku wszystkie te produkty mają przystępne ceny.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów