Wczytuję dane...

WYROBY MEDYCZNE

Pościel medyczna

Produkty  serii Medical to linia, która spełnia najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w temp. 95°C doskonale eliminuje szkodliwe roztocza i drobnoustroje. Produkt  przeznaczony jest też dla dzieci z skłonnościami alergicznymi. Wyroby Medical posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, co gwarantuje najwyższą jakość.

Linia Medical przygotowana jest z myślą o wysokim komforcie użytkowania przy zachowaniu jak najdłuższej żywotności. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości bawełny w połączeniu z wytrzymałym poliestrem uzyskaliśmy poszycie wytrzymującą wielokrotne pranie w temperaturze 95oC. Kołdry i poduszki Medical wspaniale sprawdzają się na wyposażeniu hoteli i pensjonatów jako towar niezwykle trwały i odporny przez długi okres użytkowania. Wypełnienie to włókna poliestrowe Hollow®, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.

Wełna pochodząca od owiec rasy merynos jest najlepsza jakościowo. Charakteryzuje się największymi właściwościami karbikowatości i skręcie każdego włosa zatrzymując w sobie i wokół siebie warstwy powietrza, dlatego jest najlepszym izolatorem chroniącym nas przed zimnem. Nie drażni skóry, delikatnie masując zakończenia nerwowe ciała. Zmniejsza napięcie i bóle. Eliminuje szkodliwe dla organizmu jony dodatnie będące przyczyną zmęczenia i bólu głowy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów