Wczytuję dane...

Prześcieradło nieprzemakalne 140x200

Opieka nad dzieckiem, osobą starszą lub niepełnosprawną wymaga od nas zastosowania odpowiednich rozwiązań - również jeśli chodzi o zapewnienie komfortu podczas snu. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się solidne prześcieradła nieprzemakalne, dzięki którym jednocześnie zapewnisz podopiecznemu wygodne warunki i ochronisz łóżko.

Jedną z propozycji, jaką mamy dla naszych klientów, jest prześcieradło nieprzemakalne 140x200. Ten wymiar prześcieradła doskonale sprawdza się w przypadku większości łóżek sypialnianych oraz wersalek i kanap. Dzięki gumkom po bokach prześcieradła doskonale przylega ono do łóżka i nie roluje się w trakcie snu. 

Oferujemy prześcieradła nieprzemakalne w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych, wśród których znajdziesz zarówno klasyczne, pastelowe odcienie, jak i bardziej intensywne kolory. To, co łączy nasze prześcieradła nieprzemakalne, to bardzo przystępna, atrakcyjna cena, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów.

Prześcieradła nieprzemakalne z naszego asortymentu wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak jersey czy tkanina ochrona z dodatkiem poliuretanu. Dzięki temu są nie tylko solidne i trwałe, ale również przyjemne w dotyku. Pozwalają skórze oddychać, a jednocześnie są bardzo chłonne. Słowem - są w stanie zapewnić pełnię komfortu wszystkim potrzebującym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów