Wczytuję dane...

Prześcieradło z gumką 120x200

Sypialnia to miejsce, w którym wypoczywamy i odzyskujemy siły. Warto więc zadbać o to, byśmy czuli się w nim w pełni komfortowo. Aby osiągać taki stan, konieczny jest wybór odpowiedniej pościeli. Szczególnie ważne jest, aby wybrać idealnie dopasowane prześcieradło, które nie będzie zsuwać się podczas snu.

Propozycją, która może nam to zapewnić, jest prześcieradło z gumką. To coraz częściej wybierana przez Polaków opcja, która zapewnia komfort i wygodę. Zadbaliśmy więc o to, by w naszej ofercie nie zabrakło tego rodzaju funkcjonalnych prześcieradeł. Co więcej, są one dostępne w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. 

Oferujemy prześcieradło z gumką 120x200. Produkt, który posiada takie wymiary, doskonale sprawdzi się w przypadku niezbyt dużych, podwójnych łóżek, tapczanów czy kanap. Dostępny w szerokiej gamie kolorów daje gwarancję, że znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Oferujemy bowiem zarówno stonowane, jak i intensywne wersje kolorystyczne.

Wszystkie prześcieradła z gumką 120x200 z naszego asortymentu wykonane zostały z najwyższej jakości naturalnych tkanin. Zatem z pewnością spełnią wszystkie twoje oczekiwania i posłużą ci przez długi czas. Tym bardziej, że wśród naszych propozycji znajdziesz modne obecnie prześcieradła frotte oraz te, które wykonane zostały z najwyższej jakości jerseyu i bawełny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów