Wczytuję dane...

bawełna satynowa

Pościel bawełniana i bawełna satynowa

Czego wymagamy od dobrej pościeli bawełnianej? Po pierwsze, aby była wygodna i zapewniała doskonały wypoczynek oraz komfortową regenerację organizmu w trakcie snu. Po drugie swoje praktyczne właściwości powinna łączyć z ciekawym wzornictwem i eleganckim stylem.

Oba wymagania spełnia oferowana przez nas znakomita pościel bawełniana. Wykonana z najlepszego gatunku bawełny, gwarantuje niespotykany komfort wypoczynku. Jakość materiału przekłada się na wysoką wytrzymałość pościeli bawełnianej.

Pościel bawełniana dostępna jest w szeregu wymiarów: od 140x200 cm, do nawet20x200 cm. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy wzory dziecięce, które przykuwają uwagę pastelowymi kolorami i wyrazistymi obrazkami. Proponujemy interesujące komplety pościeli bawełnianych z prześcieradłami.

Niezmiernie praktycznym rozwiązaniem jest również dwustronna pościel bawełniana. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, proponujemy produkty w żywych, nasyconych barwach. Żywe kolory pomogą stworzyć przyjemny nastrój w sypialni. Wszystkie wzory pościeli bawełnianych oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
 

Pościele bawełniane to tylko część naszej bogatej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pościelami:

·         Andropol

·         cotton world

·         satynowymi

·         hotelowymiSortuj według:
Wyświetl po produktów