Wczytuję dane...

MASKI OCHRONNE

Rozprzestrzenianie się wirusa wywołującego chorobę CoVid-19 w naszym kraju sprawiło, że władze wprowadziły pewne ograniczenia i zmiany w naszym życiu codziennym. Jedną z nich jest obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Dobrze dobrana maseczka skutecznie chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusów drogą kropelkową, warto więc w taką zainwestować. Proponujemy Państwu wysokiej klasy maseczki ochronne wielokrotnego użytku o ciekawym wzornictwie. Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, unikalny design – oto, co wyróżnia nasze produkty!

Maski ochronne wielorazowego użytku – wytrzymałe i higieniczne

W naszym sklepie znajdziecie maseczki ochronne wykonane w 100% z niepylącej bawełny lub niepylącej tkaniny polipropylenowej, 2- oraz 3-warstwowe. Są to produkty polskie, szyte w naszej szwalni na Mazurach. Użyta do ich uszycia tkanina nie zawiera lateksu ani włókien szklanych i umożliwia swobodne oddychanie. Ponadto posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Maseczki ochronne wielokrotnego użytku można prać w pralce w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Posiadają wygodne i stabilne gumki do założenia na uszy, dzięki czemu maseczka się nie przesuwa ani nie spada z twarzy. Dostępne są standardowe modele jednokolorowe, w kolorze białym i czarnym, ale nie tylko. Oferujemy także kolorowe maseczki z ciekawymi nadrukami.

Maseczki ochronne z nadrukami – bądź oryginalny!

Chociaż dla wielu z nas noszenie maseczki ochronnej wydaje się być uciążliwe, warto wykorzystać ją jako spójny element codziennych stylizacji oraz podkreślenia swojej osobowości. Mając to na uwadze, proponujemy Państwu wyjątkowe i oryginalne kolorowe maseczki ochronne z modnymi lub zabawnymi nadrukami. Kolorowe, wesołe maseczki z pewnością spodobają się także najmłodszym, dzięki czemu nawet dzieci z chęcią będą je nosić. Co najważniejsze, w naszym sklepie nie przepłacicie Państwo za zakup, gdyż oferujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą maseczek ochronnych wielokrotnego użytku i dokonania zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów