Wczytuję dane...

FIRANY

SERIE FIRAN FIRMY HAFT:

LUX COLLECTION - to szeroki wachlarz propozycji, które łączy jedna wspólna cechą - wyjątkowa szlachetność. Wzory wyrobów LUX COLLECTION, dzięki zastosowaniu grubej, wyrazistej nitki wzorującej, są wypukłe i mocno widoczne na delikatnym tle. Odpowiednio splecione nitki tworzą delikatne ażury, łączące w całości elementy wzoru. Firanki z tej linii sprawdzą się idealnie w oknach przestronnych salonów. Równie pięknie będą wyglądać w oknach tarasowych i balkonowych.

ROYAL COLLECTION - Linia, która zadowoli każdego, kto ma odwagę sięgnąć po nieoczywiste rozwiązania. Firanki z tej kolekcji charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową delikatnością ażurów. Połączenie delikatnego mlecznego tła z wzorem utworzonym z pajęczyny przeplecionych nitek gwarantuje niezwykły efekt. 

TRENDS COLLECTION - Firanki, które zaskakują oryginalnymi elementami wzorniczymi. Można z nich uszyć nie tylko tradycyjna firanę zmarszczoną na taśmę, ale również minimalistyczne panele czy roletę. Warto wybrać je także dlatego, że przepuszczają więcej światła niż niejedna tkanina i są bardzo łatwe w konserwacji. TRENDS COLLECTION to linia firanek, których błyszcząca nitka pięknie połyskuję w oknie, a wzór są wyrysowane w najdrobniejszym detalu. Idealnie rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz.

AŻUR PLUS - To firanki o wyrazistym wzorze, do podkreślenia którego zastosowano technologie dodatkowego ażuru. Firanki z tej kolekcji idealnie sprawdzają się w oknach  pokoju dziennym. Przy gładkiej strukturze siatki ażur bardzo ładnie prezentuję się w świetle okna - przyciągają swoja wyrazistością i elegancją.

STANDARD - Standard to kolekcja, która zaskakuję różnorodnością - znajdziemy w niej firanki białe i malowane. dekoracje dziecięce i kuchenne, krótkie lambrekiny i długie firany do okien w wysokich kamienicach. Wszystkie zachwycają!

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.