Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Szwalnia MazuryOferujemy klientom dobrej jakości granulat silikonowy II gatunku, stosowany jako wypełnienie do poduszek.


Wypełnienie wykonane jest z materiałów dobrej jakości, zapewniające długotrwałą przyjemność z korzystania. Kulka silikonowa wytwarzana jest przy użyciu techniki HCS Hollow - granulat powstaje z cienkich włókien poliestrowych silikonowanych, które są formowane w kuleczki o średnicy ok. 0,5 cm. Włókna te posiadają kanał powietrzny i dodatkowo są skrętnie karbikowane, co zapewnia przestrzenność granulatu, puszystość i sprężystość. Szczególnie cenioną zaletą granulatu jest jego zdolność dopasowywania się do kształtu głowy, tak aby zapewnić możliwie jak największy komfort snu.

Kulka silikonowa II gatunku jest delikatnie zabrudzona, może zawierać spady z rozerwanych worków oraz śladowe ilości piachu/pyłu. W skład produktu wchodzi również kulka, która w trakcie produkcji "wydostaje się" z maszyny. Włókna mogą być mniej skręcone i mniej sprężyste w stosunku do oryginału.


1 kg granulatu wystarczy na wypełnienie:

  • pięciu poduszek o rozmiarze 40/40
  • dwóch poduszek o rozmiarze 50/60
  • jednej poduszki 70/80 oraz jednej poduszki 40/40

Waga:

1kg +/- 50g

Skład:

100% kulka silikonowa II gatunek