Wczytuję dane...

Pościel 3D

Dla wielu naszych Klientów wzór pościeli jest tak samo ważny jak jej jakość, gdyż ma to duże znaczenie dla komfortu wypoczynku, a jeszcze większe – dla wystroju sypialni. Osoby lubiące pościele w nietypowych wzorach zachęcamy do wyboru pościeli 3D, mającej trójwymiarowe, ciekawe motywy. 

W naszej ofercie pościeli 3D znaleźć można bardzo różnorodne propozycje. Są to pościele jasne i ciemne, we wzory kojarzące się z naturą, geometryczne czy w bajkowe postacie, a więc idealne dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie są świetnie wykonane, a wzory cechują się doskonałą trwałością dzięki wysokiej jakości barwnikom.

Producent pościeli 3D

Nasza oferta pościeli 3D to propozycje renomowanych producentów, na czele z Cotton World. Naszym Klientom daje to gwarancję, że wybierają dla siebie produkty, które zapewnią im komfortowy wypoczynek, bezpieczeństwo oraz posłużą długi czas. Zachęcamy do wyboru tych znakomitych i pięknych artykułów. 

Pościel 3D w naszej hurtowni to nie tylko bogactwo wzorów, ale też różne opcje jeśli chodzi o rozmiary i tkaniny. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom wyłącznie najlepsze artykuły, toteż oferujemy pościele ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, barwione doskonałymi barwnikami i wykonane przez najlepszych producentów.

 

Pościel 3D dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologicznie procesów z wykorzystaniem trójwymiarowych wzorów są bardzo ciekawą alternatywą dla zwyczajnych pościeli, czego efektem jest urozmaicona o szczegółowe, bogate wzory sypialnia. Zestawy pościelowe 3D charakteryzują się wysoką trwałością za sprawą wykorzystania wysokiej gatunkowo tkaniny oraz dobrej jakości barwników. Modne wzory oraz nasycenie kolorystyczne zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.


   Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość zapakowania pościeli w ozdobne pudełko lub też dostosowanie poszwy czy też poszewek do dowolnie wybranego przez Państwa rozmiaru. 


Sortuj według:
Wyświetl po produktów