Wczytuję dane...

Legowisko dla psa z imieniem - idealny prezent dla własnego pupila

Dla większości miłośników zwierząt pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Posiadanie czworonoga wprowadza w nasze życie mnóstwo energii, radości i uśmiechu. Ale zwierzak w domu to również odpowiedzialność. To my jako właściciele musimy zadbać, by pies był zdrowy, zadbany, najedzony i bezpieczny. Na rynku spotykamy mnóstwo różnych produktów i akcesoriów mających uszczęśliwić naszego czworonożnego przyjaciela. Jednym z elementów, którego nie może zabraknąć w domu, w którym jest pies, jest legowisko. Proponujemy Państwu wysokiej klasy legowiska dla psów małych i większych z wyhaftowanym imieniem zwierzaka.

Jak dobrać legowisko dla psa? Zwróć uwagę na rozmiar i jakość wykonania

Leżanka dla psa to ważny element wyposażenia domu, w którym mieszka to zwierzę. Aby czuło się bezpiecznie, musi posiadać przestrzeń zagospodarowaną tylko dla niego. Legowisko służy do odpoczynku i snu, powinno więc być ustawione w miejscu, w którym nasz pies czuje się swobodnie i komfortowo. Ale ważne jest nie tylko umiejscowienie legowiska. Równie istotny jest jego rozmiar i sposób wykonania. Legowisko nie powinno być zbyt małe, szczególnie jeżeli nasz psi przyjaciel to pokaźnych rozmiarów wilczur czy labrador. Odpowiedni rozmiar i wykonanie zapewnią zwierzakowi wygodę, termoizolację oraz miękkość podczas odpoczynku. Dla dużych psów oferujemy legowisko w rozmiarze 115 cm x 80 cm o grubości 13 – 15 cm, wykonane z wytrzymałego, wodoodpornej kodury i fizeliny. Wypełnienie legowiska stanowi materiał silikonowy i pianka. Dzięki temu legowisko jest wysoce odporne na zużycie i obciążenie, a przy tym zapewnia psu wygodę i świetnie izoluje od zimnej podłogi. Dla mniejszych i średnich piesków proponujemy legowiska o wymiarach 70 cm x 50 cm, 80 cm x 60 cm oraz 100 cm x 70 cm. Wszystkie legowiska dostępne są w wielu pięknych kolorach, między innymi czarnym, czerwonym, brązowym, turkusowym czy zielonym.

legowisko dla psów z imieniem

Legowiska dla psa z wyhaftowanym imieniem

Oprócz klasycznych legowisk dla psów małych i większych, w swojej ofercie posiadamy legowiska z wyhaftowanym imieniem zwierzaka. Taka imienna leżanka to świetny pomysł na prezent dla miłośnika zwierząt, który posiada psa. Haft wykonywany jest na zamówienie, można wybrać spośród kilku kolorów nici i kilku czcionek. Sami możemy też zadecydować o umiejscowieniu haftu przy składaniu zamówienia. W ten sposób możemy też wyróżnić poszczególne legowiska, jeżeli posiadamy kilka psów w domu.

Legowisko dla psa to świetny dodatek zarówno do przestronnego domu, jak i małego mieszkania. Nie zabiera zbyt dużo miejsca, a stanowi idealny sposób na wydzielenie przestrzeni dla naszego czworonoga. Szeroka paleta barw sprawia, że legowisko możemy dobrać do wystroju wnętrza salonu czy sypialni, dzięki czemu będzie tworzyć spójną całość z resztą wyposażenia. Zakup legowiska dla psa może też pomóc wyeliminować problem spania psa w łóżku czy na kanapie. Wystarczy, że ustawimy je w pobliżu naszego łóżka, a psiak będzie miał swoje stałe miejsce do snu blisko właścicieli. Każdy pupil z pewnością szybko pokocha swoje nowe legowisko!